Sizden Gelenler

Sizlerden gelen değerli yorumları ve görüşleri aşağıda bulabilirsiniz;

Bir yıldır hayatımı kabusa dönüştüren ve yaklaşık 10 kadar başka hekimlerin ‘hiçbir şeyiniz yok, psikolojik’ teşhisi koyduğu rahatsızlığımın ismini vererek iyileşme sürecini başlatan sevgili doktorum Nuri Özgirgin’e sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum…

a..lular

İnanılmaz iyi bir doktor ve gerçekten kendisiyle yolum kesiştiği için çok şanslıyım. Durmak bilmeyen baş dönmelerim icin bölüm bölüm doktor doktor gezdim. Hiçkimse teşhis koyamadı, yanlış teşhis koyanlar da oldu, ilaçlar verip yolladılar ama Nuri hocam tek muayenede PPPD (Kalıcı postüral algısal baş dönmesi) teşhisi koydu. İlk etapta denge fizik tedavi ve daha sonrasında seratonin arttırıcı ilaçlar ile tedavi uygulayacağını söyledi. İlk defa iyileşeceğime inanıyorum. Kendisine uzun sağlıklı ömürler diliyorum

a.....

Hem güler yüzlü hem de ben sorgulayıcı bir insanım, neden-sonuç ilişkisi kurarak hastalığın neden olabileceği hakkında sonuçları aktardı.Muayene sonrasında tatmin olarak çıktığım için gerekli operasyonun yapılmasına karar verdi.Operasyon sonrasında düzeldim, kontrollerim oldu.Her seferinde bilgi verdi.Gidişatın nasıl olduğu, neler olabileceği hakkında bilgilendirdi.Ben de kendimin psikolojik olarak hazırlıklı olmamı sağladım.Operasyon sonrasında belirtisiz durumla karşılaştığımda psikolojik olarak kendimi hazırladığım için sorun olmadı.Benim burnumda son zamanlarda artan kanama sıkıntısı vardı.Burun eğriliği de vardı, deviasyon da oldum.Kuru havalar sebebiyle kanamalar arttı.Burnumda bir delik olduğunu tespit etti.Bunun giderilmesi için de ameliyat olmamı söyledi.

c.....

Hocam hem çok ilgili hemde çok babacan çözüm odaklı ve mükemmel bir doktor bulunamayan baş dönmesi sorununu buldu ve tedavisine başladı herşey için teşekkür ediyorum

m.....

Kulağımın zarı delikti, ameliyat oldum Nuri Bey’e.30 sene önce kulak zarım delikti,orta kulak kireçlenme yapmış.Onu alabildiği kadar aldı,zarı dikti.İşitme olarak biraz daha rahat işitiyorum eskisine göre.Önceden hiç duymuyordum ameliyat öncesi.Çok geç kalındığını söyledi ama şimdi biraz daha duyuyorum.Kulağımda hışırtı ve su sesi gibi bir ses vardı.Ameliyat sonrası bu sesler kayboldu, düzeldi.

f.....

Hocamızdan memnunum,sorunlarımızı giderdi. 2 kulağımın zarı delikti.Nuri Bey ameliyatımı yaptı, başarılı bir operasyon oldu.Hiç sıkıntı yaşamadık,çok memnunuz hocamdan.Yıllık olarak kulaklarımda akıntı oluyordu, onlar kesildi.İşitme kaybım vardı.Sesleri artık daha net ve rahat duyuyorum, kontrollerim devam ediyor.

y.....

İyi bir hoca, hocamı seviyor. Eğitiminden, bilgisinden memnunum.Tavsiye üzerine gittik.Kulağımda işitme kaybı ve orta kulak iltihabı vardı.Hem ameliyat oldum hem ilaç tedavisi oluyorum.3-4 senedir gidiyorum. Faydalı oldu, kontrollerim devam ediyor.

b.....

Alanında en iyisi olduğunu düşünüyorum.Ameliyatlardan memnun kaldım.2 kez kolestatom kulak ameliyatı oldum.Alanında yetkin, ameliyatları başarılı oldu ve tedavim bitti.Bilgisine de güveniyorum, memnun kaldım.

ö.....


Yorumunuzu Gönderin!